STOP63, yaratıcı fikir ve içeriği, dijital tasarım disiplinleri kullanarak, interaktif deneyimler kurgulayan bir dijital tasarım atölyesidir.

MANİFESTO

Tasarım değişimin itici gücüdür. Değişen ve devinen herşey mutlak bir mükemmelliğe ulaşma eğilimindedir. İşlerimizin de bu enerjiyi yansıtmasını amaçlarız. Fikir ne kadar kuvvetli ise, tekdüzeliği yıkma etkisi o kadar yüksek olur. Yaratım sürecinde tasarım, ilhamın vücut bulmuş halidir. İyi tasarım akılları gıdıklar, duyguları harekete geçirir, sınırları zorlar. Bize göre değişimi tetiklerse vazgeçilmezdir. Yaratıcı fikir ve iyi tasarımın sinerjisi işimizin asıl odağı ve özüdür.

VİZYON

Yaptığımız işte iz bırakmak isteriz. Etkilemeyi, akıllarda kalmayı amaçlarız. Öncü olmayı hedefleriz, değişime inanırız. İşi sahipleniriz. Çabalarız, uğraşırız, yılmayız, ne yapar ne eder sonuca ulaşırız. İçimizdeki çocuğu besleriz. Eğlenecek birşeyler mutlaka buluruz. Hiç sıkılmayız. Açık konuşuruz, iletişimi ve etkileşimi severiz. Samimiyiz, dost canlısıyız, çevremizi genişletmek isteriz. Bizi seveni daha da çok severiz.

MUTLU
MARKALAR

Bağdat Cad. 84/12 34840 İstanbul

info@stop63.com