Desa, yeni sanal mağazasını
modaseverlerin beğenisine sunuyor...

"Dinamik içerik kurgusu ve farklılaştırılmış tasarım yaklaşımı, bu projede müşterimize sağladığımız en önemli katkı oldu."

Desa Sanal Mağaza Projesi çok keyif alarak çalıştığımız projelerden biri oldu. Özellikle müşterimizin moda kokan, butik havasında bir e-ticaret sitesi beklentisi olması, bizi bu projede oldukça motive etti. Ürünü, bir mücevher gibi gösterecek, kullanıcıya farklı bir alışveriş deneyimi yaşatacak bir e-ticaret sitesi kurgulamalıydık. Moda algısını en üst düzeye taşıyacak yeni bir e-ticaret sitesi için hemen kolları sıvadık.

Site kurgusunda, "sanal butik" deneyimi yaşatabilmek için, sezonun en değerli parçalarının sunulduğu bir karşılama sayfası tasarladık. Ayrıca sanal mağaza kurgusu içerisinde özel bir kategori sayfası oluşturarak bu deneyimi destekledik. Sade, şık ve çizgisi olan bir tasarım konsepti benimsedik. Ürünü öne çıkaran, kullanıcıya butikte alışveriş yaptığını hissettirecek bir interaktif alışveriş deneyimi kurguladık.

Uygulama tarafında bu deneyimin, tüm tarayıcılarda ve cihazlarda eksiksiz deneyimlenmesini sağladık. Ayrıca, mobil cihazlara özel arayüzler tasarlayarak, "sanal butik” temasını, mobile de taşımış olduk. Böylece müşterimiz için önemli bir dijital iletişim çözümünü gerçekleştirmiş olduk.
Beklentinin ötesine geçerek, fark yarattık. Biz de mutlu olduk, müşterimiz de…