Kurumsal siteler hep mi sıkıcı olur?
Tabii ki hayır...

Green & Black Logistics

www.gnbmar.com

G&B brief verirken, “kendimizi herkes gibi ifade etmek istemiyoruz" dediğinden beri güneş, bizim için farklı doğmaya başlamıştı. Müşterimizin bu sözünü çerçeveleyip duvara astık ki proje bitene kadar unutmayalım diye. Bir müşteride olmasını dilediğimiz herşeyi Green & Black de gördük, mutlu olduk, sevindik.

Kendisini, nereden geldiğini ve başarısındaki sırrı, köklerinde olan bir ekipti Green & Black. Darüşşafakalı olmak ekibin mayası, işini çok sevmek de alametifarikası idi bu firmanın. Biz de birbirlerine ve işlerine sıkı sıkıya bağlı bu ekibe, müşterilerinin de keyif alacağı bir dijital iletişim deneyimi tasarladık. Müşterilerin Green & Black’i tanırken keyif almalarını ve firma ile ilgili farkındalığı arttırmayı amaçladık.

Deneyimi, mobil cihazlara taşıyabilmek için mobil siteyi paralel olarak hayata geçirdik. Mobil site tasarımlarını revizyon almadan tamamlayarak, bu alanda yeni bir rekora da imza atmış olduk. Bu tarihi, ajandalarımıza not ettik, her sene bu günü kutlayalım istedik :)

Ayrıca müşterinin işlerini ve nasıl iş yaptıklarını anlatan eğlenceli bir animasyon hazırladık. Yazdık, çizdik, düşündük, taşındık. Çok çalıştık, ortaya güzel bir
3D animasyon işi çıkardık.