Görsel farkındalık yaratmak için
olağanın dışına çıkmak gerekir...

Krea Real Estate

www.krea.com.tr

Krea, gayrimenkul sektöründe yatırımcı ve geliştirici olarak faaliyet gösteren en önemli firmalardan biri. Krea Grup, imza attığı projelerde özgün ve yenilikçi konseptler üreterek, müşterilerinin hayatlarına değer katmayı amaçlıyor. Sektörde farklı bir iz bırakma hedefinde olan Krea için, bizim de "nevi şahsına münhasır" bir web sitesi yapmamız gerekiyordu.

Beklenti yüksek olunca, en iyisini ortaya çıkarma gayretimiz kamçılandı. Kurumsal site sıkıcılığından uzak, derdini laf kalabalığı yapmadan anlatacak sadelikte olmalıydı. Krea gibi vizyoner olmalı, hayata farklı bir pencereden bakmalıydı. Takip eden değil, takip edilen bir tarzı olduğunu göstermeliydi. Farkını ve ruhunu her mecrada hissettirmeliydi.

Kurumsal site düzenini terkediyoruz ve yerine "paralax" yapıda daha dinamik ve akıcı bir görsellik kurguluyoruz. "Ainesi iştir kişinin lafa bakılmaz" diyerek sadece işi öne çıkarıyoruz. Naif animasyonlarla işin kremasını ekliyoruz. Bir kez daha müşterimizin memnuniyetini kazanarak, motivasyonumuzu pekiştiriyoruz.